ייעוץ לגיוס מענקי מו"פ

המחלקה המקצועית במחשבה חופשית מתמחה בגיוס כספי מחקר ופיתוח מתמריצים ממשלתיים בארץ ובעולם עבור חברות טכנולוגיה ומדעי החיים. המחלקה המקצועית נסמכת על ידע וניסיון רב-שנים של מנהליה וצוות הכותבים המיומן, על תהליכי עבודה שיטתיים ועל היכולת העסקית והטכנולוגית של צוות החברה. תהליכי עבודה אלו פותחו במיוחד, במשך שנים, על מנת להבין את מהות פעילות המחקר והפיתוח של כל אחד מלקוחותינו ובכדי לתפור עבורו את מפת המימון המתאימה לו.

צוות היועצים שלנו פועל למיקסום החזר הוצאות המו"פ של החברה, זאת באמצעות סקירה וסינון של ערוצי התמיכה האופטימליים לחברה, ואפיון והגדרה של פרויקט הפיתוח ושל אסטרטגיית הפנייה לכל אחד מערוצי המימון שנבחרו. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם לגבש את תוכנית המו"פ הטובה ביותר, תוך התייחסות מלאה להיבט הטכנולוגי, להיבט הפיננסי ולהיבט השיווקי כאחד. ניסיונה של מחשבה חופשית בהכנת מאות בקשות ותוכניות מו"פ ממשלתיות בשנה, ובגיוס של מאות מיליוני דולרים, ימקסם את סיכויי המעבר של הבקשה ואת היקף התמיכה בחברה.

לחברה מומחיות נדירה בסוגיות השונות של חוק המו"פ ומגבלותיו, כאשר מגבלות אלו נלקחות בחשבון בבניית האסטרטגיה הנכונה לחברה ובסיוע לחברה בהתמודדות עם נקודות.

חשוב לדעת כי זכייה במענק מהמדען הראשי היא רק תחילת הדרך וישנן פעולות רבות הנדרשות לקבלת הסכום המאושר בפועל. 'מחשבה חופשית' מלווה את לקוחותיה לאורך כל התהליך, החל מהגדרת הפרויקט, דרך קבלת כתב האישור וקבלת הכספים בפועל ועד לסיום הפרויקט.