למה מחשבה חופשית

מחשבה חופשית מאמינה בתהליך עבודה שיטתי הבוחן מחד את צרכי החברה בטווח הקצר ובטווח הארוך, ומנגד את אפיקי המימון השונים, על מנת למצות את האפשרויות העומדות בפני החברה למקסם את הערך הכספי הניתן לגיוס. המחלקה המקצועית בחברה נסמכת על ידע וניסיון רב-שנים של מנהליה וצוות הכותבים המיומן, על תהליכי עבודה שיטתיים ועל יכולות עסקית וטכנולוגיות מוכחות. תהליכי עבודה אלו פותחו במיוחד, במשך שנים, על מנת להבין את מהות פעילות המחקר והפיתוח של כל אחד מלקוחותינו ובכדי לתפור עבורו את מפת המימון המתאימה לו.

צוות היועצים שלנו פועל למיקסום החזר הוצאות המו"פ של החברה, זאת באמצעות סקירה וסינון של ערוצי התמיכה האופטימליים לחברה, ואפיון והגדרה של פרויקט הפיתוח ושל אסטרטגיית הפנייה לכל אחד מערוצי המימון שנבחרו. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם לגבש את תוכנית המו"פ הטובה ביותר, תוך התייחסות מלאה להיבט הטכנולוגי, להיבט הפיננסי ולהיבט השיווקי כאחד.

ניסיונה של מחשבה חופשית בהכנת מאות בקשות ותוכניות מו"פ ממשלתיות בשנה, ובגיוס של מאות מיליוני דולרים, מובילה לאחוזי הצלחה חסרי תקדים, אשר ימקסמו את סיכויי המעבר של הבקשה ואת היקף התמיכה בחברה.