10 סיבות לעבוד עם מחשבה חופשית

1. החברה הוותיקה והמנוסה בתחום

מחשבה חופשית הנה החברה הוותיקה והמנוסה בתחום. ליווינו עד היום מאות חברות ואלפי פרויקטים לכדי מימון ומימוש תוכניות המו"פ. התמיכה הובילה לפיתוח מוצרים חדשים ומכירות במיליוני דולרים. הניסיון והידע הרב שצברנו עומד לרשותך בהגשה הבאה שלך.

  2. שירות Outsourcing מושלם

מחשבה חופשית מעניקה שירות Outsourcing מושלם, הכוללת בחינה מעמיקה של פעילות הפיתוח ושל הוצאות המו"פ בחברה, זיהוי אפיק התמיכה האופטימלי עבורך, גיבוש אסטרטגית גיוס ההון, ליווי בכתיבת הבקשה, הכנה לבודקים מקצועיים, והכנה של דוחות שוטפים. הכללים הקשוחים שקבע המדען הראשי, והתחרות הגוברת על כספיו, הפכו את איכות הבקשה למרכיב משמעותי ביותר בסך המענק המתקבל בפועל.

 3. סיכויי הצלחה גבוהים

הניסיון והידע של מחשבה חופשית מובילים לשיפור של עשרות אחוזים בסיכויי ההצלחה של החברה לקבל את אישור המדע"ר למימון הפרויקט.

 4. אחוז תקציב מו"פ מאושר גבוה

הניסיון והידע של מחשבה חופשית מסייעים ללקוח לזכות בתקציב מו"פ הגבוה בכ-50% מהממוצע במדען הראשי, ולמענק הגבוה בכ-30% מהממוצע בשוק.

 5. צוות מקצועי המלווה את הפרויקט

מחשבה חופשית מעניקה לכל לקוח מנהל פרויקט צמוד שמוביל ומנהל את התהליך מאבחון ואפיון הפרויקט עד לקבלת המענק בפועל. לצד היועץ פועל מנגנון מיומן של אנשי אסטרטגיה, אנליסטים, אנשי טכנולוגיה, כספים ואדמיניסטרציה.

 6. ליווי לכל אורך התהליך

הליווי של מחשבה חופשית אינו מסתיים בהגשת הבקשה. נדרשות פעולות נוספות לקבלת הכסף בפועל ובעיקר – לניצולו המקסימלי.

7. סיוע בנושא חוק המו"פ

מחשבה חופשית מסייעת לך להתמודד עם סוגיות שונות של חוק המו"פ, הכולל מכירת ידע, העברת ייצור לחו"ל, גידור תמלוגים וכיו"ב. הכרת חוק המו"פ ומשמעותיו הנה קריטית בבניית אסטרטגית הפעולה של החברה.

 8. צוות מיומן וניסיון עשיר

גיוס המענק דורש הבנה והתמצאות בכל הדיסציפלינות השונות: טכנולוגיה, שוק, כספים, הנהלת חשבונות, חוק המו"פ, נהלי המדע"ר ועוד. זכייה במענק המאפשר לחברה את הגמישות הנדרשת לה ואינו מגביל אותה, דורשת ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם תקדימים, דינמיקות ותחומי עניין במדע"ר ובתעשייה והכרת המערך הבירוקרטי. למחשבה חופשית הן את הצוות המיומן המגיע מדיסציפלינות שונות, והן את הניסיון העשיר וההיכרות העמוקה עם התחום, המאפשרת לך להשיג מימון אופטימאלי עבור הפרויקט שלך.

 9. תמורה תלויה בהצלחה

התמורה שלנו תלויה בהצלחה שלך. המודל העסקי שלנו מוטה הצלחה.

 10. למעלה מ-10 שנות ניסיון,  100% הצלחה, יותר מ-1000 בקשות, 1,000,000,000 ₪ שגויסו – ומחשבה חופשית אחת!